2017 EV DEKORASYONU TRENDLERİNDE DOĞALLIK ÖN PLANDA

2017 EV DEKORASYONU TRENDLERİNDE DOĞALLIK ÖN PLANDA

2017 yılının dekorasyon trendleri bu yıl evlerin modasını belirliyor. Evlerde yeni yıla özel küçük değişiklikler yaparak yaşam alanlarını geliştirilebileceğini belirten Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım; yeni yılda evlerde koyu yeşil ağırlıklı dekorasyonun yanı sıra doğal ürünlerin kullanılmasını öneriyor.

Yeni başlangıçlar yapmak için en çok tercih edilen zaman olan yeni yılda yaşam alanlarına yapılacak küçük dokunuşlarla tüm atmosferi değiştirmek mümkün. Evlerine daha modern bir görünüm katmak isteyenlere 2017 ev dekorasyonu trendleri ipuçlarını veriyor.

Küçük objelerle yeni bir yaşam alanı oluşturmanın mümkün olduğunu belirten Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım; yeni yılda cesur tonlarda renklerin ve doğal materyallerden oluşan aksesuarların kullanılmasını öneriyor.

 

GÜÇLÜ RENKLERLE EVLERE CESARET KATIN

eni yılda çam ağacını anımsatan yeşilin koyu tonu 2017 yılında evleri renklendirecek. Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım; "Yatak odası gibi odalarda kullanılacak koyu yeşil duvar boyası, yine yeni yılın trendi olan doğal keten ve sahte kürk örtülere uygun zemin hazırlıyor. Cesur bir ton olan koyu yeşili tekli koltuk, minder ya da dekoratif küçük yastıklarda kullanmak hem ortama derinlik hem de güçlü bir görüntü sunuyor” dedi.
 

 

EV DEKORASYONUNDA DA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÖN PLANDA

2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da ev dekorasyonunda çevreci yaklaşımlar devam ediyor. Mobilya malzemelerinden kumaşlara ve küçük objelere kadar sürdürülebilir malzemeler ön planda oluyor.

Mekanlara sıcaklık ve doku kazandıran şık bir malzeme olan mantarın 2017 yılında kullanımının artacağına değinen Yıldırım; “Notları astığımız mantarlar 2017’de başka objelerde de yaygınlaşıyor. Mantar, evlerde küçük bir kahve sehpası olarak kullanıldığı gibi evlerdeki gürültüyü absorbe eden yapısıyla tüm duvarın kaplaması için de kullanılabiliyor” dedi. .