KAZANDIRAN PROJE KULELİ EVLERİ POYRAZ I Merkezi lokasyon ve sosyal alanlarıyla hayata dokunuyor

KAZANDIRAN PROJE KULELİ EVLERİ POYRAZ I
Merkezi lokasyon ve sosyal alanlarıyla hayata dokunuyor

1972 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli’de yükselen Kuleli Evleri Poyraz I projesi satışları devam ediyor. Gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatlarının en aza indirildiği proje hem satın alırken kazandırıyor hem de merkezi konumu ile yaşam kalitesini artırıyor.

İnşaat sektöründeki 44 yıllık tecrübesiyle otuz dört projeyi hayata geçiren Yıldırım Yapı Grubu, İstanbul’un kalbi Şişli-Bomonti’de inşa ettiği Kuleli Evleri Poyraz I projesi ile hem satın alırken hem de otururken kazandırıyor. Gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısınma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderlerinin en aza indirildiği projede satışların yüzde 90’ı tamamlandı. Geriye kalan son dairelerin avantajlı satışları ise devam ediyor.

Bölgede yapılan yeni ulaşım yatırımları ile Kuleli Evleri Poyraz I, sakinlerine İstanbul’un kalbi Şişli’de olmanın avantajını sunuyor. İstanbul’un merkezi semtleri Nişantaşı, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy’ün ortasında bulunan proje, hem araç hem de toplu taşıma ile her yere kolayca ulaşmayı sağlayan alternatifler sunuyor.
 

 

YETİŞKİNLER VE ÇOCUKLARA ÖZEL SOSYAL ALANLAR

Yaklaşık yarım asırlık deneyimiyle kentsel dönüşüme ağırlık veren Yıldırım Yapı Grubu, şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonu ile inşa ettiği Kuleli Evleri Poyraz I projesi ile hayata dokunuyor. Proje, sakinlerine ücretsiz sunulan fitness center, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve cep sineması gibi sosyal alanları ile yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefliyor. Sahip olduğu kamera sistemi, 7/24 güvenlik hizmetleri ile huzurlu bir yaşam vadeden Kuleli Evleri Poyraz I, her daireye özel kapalı otopark alanı sunuyor.

6 bin metrekare alan üzerinde projelendirilen 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile toplam 51 daireden oluşan Kuleli Evleri Poyraz I projesi hemen teslim avantajıyla da İstanbul’un yeni çekim merkezi oluyor.

Yıldırım Yapı Grubu tarafından inşa edilen Kuleli Evleri Poraz I projesi seçkin daire ve cazip ödeme planlarıyla satışa sunulmaktadır. Projeler hakkında detaylı bilgi, haftanın 7 günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında Kuleli Evleri satış danışmanlarından alınabiliyor.