KULELİ EVLERİ YATAY MİMARİSİ İLE FARK YARATIYOR

Şehir merkezlerinde dikey büyüme devam ederken, yatay projeler sıcak ve samimi görünüşleriyle ayrıcalıklı birer yaşam alanı oluşturuyor. Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri Bomonti projesiyle modern yatay mimariyi şehrin dokusuyla birleştiriyor ve rezidans konforunda mahalle sıcaklığı sunuyor.

Markalı konut ve kentsel dönüşüm projeleriyle gelişmeye devam eden Bomonti, şehir merkezinde alternatif yaşam arayanlar için olanaklar sunuyor. Yıldırım Yapı Grubu imzası ile hayata geçirilen Kuleli Evleri Bomonti; yatay, doğal ve modern mimarisi ile bölgede örnek bir konut projesi niteliğinde.
 

ŞEHRİN MERKEZİNDE AYRICALIKLI BİR YAŞAM

Şehirlerin daha yaşanabilir alanlar olması için çalıştıklarını vurgulayan Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, butik projeler ile rezidans konforu sunduklarının altını çiziyor.

Projelerinde bölgenin geçmişten günümüze getirdiği değerleri koruyarak tasarladıklarını dile getiren Yıldırım; “İnşaat sektöründeki yaklaşık yarım asırlık birikimimiz ile yaşanabilir alanlar oluşturacak projelere ağırlık veriyoruz. Projelerimizin zengin sosyal olanakları ile yaşam standartlarını yükseltirken, bölgenin doğal yapısına uygun mimarimiz ile şehrin merkezinde eski İstanbul keyfini sakinlerimize yaşatıyoruz. Bu özelliğimiz ile şehrin merkezinde alternatif bir yaşam alanı sunuyoruz” dedi.

69 konutluk butik bir proje olma özelliğine sahip Kuleli Evleri Bomonti, geniş teraslı daire seçeneği ile de bölgede fark yaratıyor.