KULELİ EVLERİ’NDEN GELECEĞİ İNŞA EDELİM PROJESİ

Kuleli Evleri ile insanların hayatına değer katan projelere imza atan Yıldırım Yapı Grubu, Koruncuk Vakfı ile çocukların hayatında fark yaratacak bir kampanya başlattı. Yıldırım Yapı Grubu, yıl boyunca Kuleli Evleri Bomonti’den daire satın alanlar adına Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağış yapacak.

Kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirdiği projeleri ile yaşam standartlarını yükselten Yıldırım Yapı Grubu, topluma karşı hissettiği sorumluluk ile ‘Koruncuklara’ destek olacak bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında 1 Eylül 2017 tarihine kadar Kuleli Evleri Bomonti’den konut satın alanlar aynı zamanda Koruncuk Vakfı’na bağış yapmış olacak.

 

GELECEĞİN MİMARI ÇOCUKLAR OLACAK

Yaklaşık yarım asırlık tecrübesiyle yaşam koşullarını geliştirecek projeler inşa eden Yıldırım Yapı Grubu, Koruncuk Vakfı iş birliğiyle hayata geçirdiği kampanya ile çocukların geleceğe daha güvenle bakabilmelerine katkı sağlamayı hedefliyor. Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım; “Yıldırım Yapı Grubu olarak 1972’den bu yana hayata geçirdiğimiz projelerimizde önceliğimiz insanların yaşam koşullarını iyileştirerek devamlılığını sağlamak; bu vizyon ile çocukların daha kaliteli eğitim görmesi ve şefkatle büyümesi için daha güzel bir dünya inşa etmeye çalışan Koruncuk Vakfı ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çağdaş yaşam sunma hedefiyle tasarladığımız Kuleli Evleri Bomonti projemizden ev sahibi olanlar geleceğimizin mimarı çocuklarımıza da destek olacak.” dedi.

Eğitimin şehirlerin şekillenmesinde öncü rolü üstlendiğini dile getiren Yıldırım; “Son yıllarda, insanların her türlü ihtiyaçları düşünülerek çok kaliteli ve çok fonksiyonlu binalar yapılabiliyor. Ancak büyüyen şehirlerde nefes alınabilecek, geleceği düşünen planlamalar yapmak ancak eğitim ile mümkün” dedi. 
 

ŞEHRİN MERKEZİNDE BUTİK PROJE: KULELİ EVLERİ BOMONTİ

İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli-Bomonti’de yer alan Kuleli Evleri Bomonti, merkezi konumun fonksiyonel mimariyle birleştiği 69 konutluk bir butik proje olma özelliğine sahip.

Kuleli Evleri Bomonti’de toplam 7 bin 80 metrekare inşaat alanı içerisinde büyüklükleri 65 metrekare ile 159 metrekare arasında değişen toplam 69 adet 1+1 normal, 2+1 normal ve teraslı ve 3+1 teraslı dubleks konut seçeneğinin yanı sıra 13 adet farklı metrekarelerde dükkan seçenekleri sunuyor.

Yıldırım Yapı Grubu tarafından inşa edilen Kuleli Evleri Bomonti seçkin daire ve cazip ödeme planlarıyla satışa sunulmaktadır. Projeler hakkında detaylı bilgi, haftanın 7 günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında Kuleli Evleri satış danışmanlarından alınabiliyor.