Planlanan Projeler
Piri Paşa
Proje Adresi: Piripaşa-Okmeydanı/İstanbul
Tamamlanma Tarihi:
Proje Kapsamı: 58.700m2/590 adet daire
Piri Paşa

Kuleli Evleri markası eserlerine bir yenisini daha ekliyor.1972 yılından bu yana İstanbul’un en değerli semtlerinde projeler üreten Yıldırım Yapı Grubu son yıllardaki hızlı yükselişini devam ettiriyor.Şişli Bomonti semtinde geri dönüşüm projeleri kapsamında 475 adet konutun inşaatını yürütmekte olan Yıldırım Yapı Grubu şimdi de Kuleli Evleri Piripaşa markası ile İstanbul'un en değerli semtlerinden biri olan Haliç’e taşınıyor.İki etaptan oluşan Kuleli Evler Piripaşa’nın ilk etabı 587 daire olarak planlanmaktadır.

Doğal Yaşam;

Yaşam alanının sadece dört duvar olmadığını bilen Kuleli Evleri Piripaşa, Sahip Olduğu inşaat alanının önemli kısmını yeşil alan çalışmalarına ayırmış ve site kapısından girdiğiniz anda size aradığınız huzuru sunuyor.
 

Ulaşım Kolaylığı;

Kuleli Evleri Piripaşa İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda konumlanmaktadır. Bölgeye yeni bir yaşam ve değer katan proje, bulunduğu konumla dikkatleri çekiyor. Temiz havası, ulaşım kolaylığı, eğitim, hastane ve eğlencenin merkezine olan Kuleli Evleri Piripaşa, sizi dünyanızın merkezi olmaya davet ediyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Yıldırım Yapı Grubu 1972’den beri sure gelen engin tecrübelerini geleceğe taşımaya devam ediyor.


Sosyal Yaşam;

İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm aktiviteleri, mağazaları ve dükkanları sosyal yaşam alanları içerisinde bir bütün olarak sunan Kuleli Evleri Piripaşa, sizin ve aileniz için bir projeden çok huzur kaynağınız olacak. Proje’de tropic bitkilerle çevrili açık yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş parkurları, bedelsiz tam donanımlı fitness salonu, zengin bitki örtüsünün yer aldığı yeşil alanlar, asansör ile doğrudan konutlara ulaşılan kapalı otoparklar, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, havuz başında ve piknik alanlarında oturma grupları, masa tenisi, bilardo salonu, plates-aerobic salonu, sinema, TV izleme salonu, alternatifli TV uydu sistemi, TTnet ve Superonline fiber internet alt yapıları, kafe ve hazır site yönetimi bulunmaktadır.

Piri Paşa
Piri Paşa
Piri Paşa
Piri Paşa
Piri Paşa
Piri Paşa
Piri Paşa