Tamamlanan Projeler
Poyraz 1
Proje Adresi: Bomonti-Şişli/İstanbul
Tamamlanma Tarihi: 2015
Proje Kapsamı: 4.500m2/51 adet daire
Poyraz 1

6.000 m2 alan üzerinde projelendirilen 51 adet 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Poyraz 1; Şehrin merkezi Şişli - Bomonti’de, Nişantaşı, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy’ün ortasında bulunmaktadır. Sizlere hem aracınız, hem de toplu taşıma araçları ile gideceğiniz yere kolayca ulaşabileceğiniz alternatifler sunuyor.
Kuleli Evleri gibi değerli bir markayı ülkemize kazandıran Yıldırım Yapı Grubu; şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonu,sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profili, sahip olduğu deneyimleri ışığında sektörün lokomotifi olma misyonuyla, dinamik enerji ve heyecanı ile hayata dokunmaya devam edecektir.

Alırken ve otururken de kazandıran projede gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısınma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri en aza indirildi. Projede fitness center, çocuk oyun alanı,toplantı salonu, cep sineması siz değerli daire sahipleri’nin hizmetine ücretsiz sunuluyor.Yüzde 90’ı satılmış olan poyraz 1; konumu ve kalitesi ile sizlere alırken kazandıracak.
 


 

Poyraz 1
Poyraz 1
Poyraz 1
Poyraz 1
Poyraz 1
Poyraz 1
Poyraz 1
Poyraz 1